Для кожної люди важливим є мати певний особистий простір, який би був затишним та надійним місцем, де можна відпочити після роботи, провести час із родиною. Таким місцем є власна оселя – будинок, котедж. 

Основна спеціалізація компанії Archi-Creat – це проекти будинків, зокрема проекти житлових будинків, офісів, магазинів та інших видів споруд. До того ж наша компанія надає послуги з перепланування будинків та помешкань.

Спеціалісти нашої компанії є висококваліфікованими та мають відповідні сертифікати, що підтверджують право на проведення таких робіт, як проекти котеджів, проектування будинків.

Замовити проекти котеджів, проекти будинків із мансардою, проекти будинків із гаражем та інших варіантів проектів різної ступені складності, отримати вичерпну консультацію по оптимізації обраного проекту до кожної конкретної ділянки – усе це можна отримати, якщо прийняти пропозицію до співпраці з нашою компанією.

Коли проектування стає чимось більшим від просто роботи, коли це стає свого роду пристрастю - виникають абсолютно інші проекти будинків, сучасні, комфортні та особливо "живі".  А впевненість, що кожен клієнт повинен отримати проект дому, який повністю відповідає його уяві про комфорт та затишок, є головною метою співробітників компанії. 

І нехай проекти котеджів, що будуть розроблені у нашій компанії стануть Вашим першим значним кроком до омріяної власної оселі. 

Основні напрямки роботи:

Створення проектів різного виду будівель (проекти одноповерхових будинків, проекти дерев'яних будинків, проекти котеджів, проекти маленьких будинків, тощо).

Архітектурне проектування сучасних будинків, комфортабельних приватних котеджів.

Основні принципи роботи:

Максимальна увага до кожного клієнта.

Відповідність вартості робіт за надані послуги.

Гарантована якість проектних робіт.

Відповідальність за кожен проект.

Наша мета:

Постійний розвиток, який не можливий без якісного виконання роботи, стильним проектам та задоволеним клієнтам.

Побудова основних засад роботи на принципі чесності, якості та надійності. 

Проекти будинків, що виконуються у нашій компанії завжди досконалі та сучасні, виконані згідно існуючих норм та стандартів.