Property
Мансарднібудинки
Apartments
Other
media
media
media
media

Те, що здається фантастичним на перший погляд, відома та знана компанія Tesla Motors разом із SolarCity зробили реальністю. Отже, останній проект двох компаній, який можна назвати гігантським кроком у напрямку використання природної енергії – це дах, що одночасно є і сонячною батареєю. 

Дах, який замінить відомі покрівельні матеріали. Нова реальність від Tesla.

Ілон Маск, власник концерну Tesla, презентувавши новинку, заявив, що такий дах, що з легкістю замінить інші покрівельні матеріали є не тільки набагато привабливішим, а ще і економічно доцільнішим. Оскільки він буде коштувати значно дешевше, а ніж інші покрівельні покриття разом із забезпеченням будинку електроенергією. 

Що ж уявляє собою цей новий дах від Tesla? Якщо сказати простою та зрозумілою мовою – це свого роду декілька видів черепиці, які одночасно є і сонячними батареями. Великим плюсом нового типу покриття для даху є те, що воно є суцільною сонячною батареєю, а не окремими фотоелементами, які закріплюються на дахівці. 

Сонячні панелі від Tesla пропонуватимуться споживачам у таких варіаціях:

  • Шиферна плитка.
  • Черепиця.
  • Текстуроване скло.
  • Скляна плитка.

Панелі виготовлятимуться із високо гартованого скла, фотоелементів високої ефективності та кольорових плівок. 


Сонячна енергія, що забезпечить будинок електрикою у сто відсотковому обсязі. Батарея Powerwall 2.0.

Але це ще не всі новинки, які пропонує компанія. На додачу до нового даху, було розроблено і акумулятор – батарею Powerwall 2.0, з можливістю акумулювати енергію до чотирнадцяти кВт/год. І це дозволить забезпечити оселю відновленою енергією у сто відсотковому обсязі. 

Звичайно, що багатьох зацікавить ціна такого диво-даху та можливість його виходу на широкий ринок. От тцт фантастика із книжок та кінофільмів і перестрибнула у реальність – такий дах можна буде встановити усім бажаючи уже з наступного 2017 року. А ціна «питання» складатиме п’ять з половиною тисяч звичайних американських баксів. 

Комплексне майбутнє від Tesla. Подбаємо про екологію та комфорт разом.

Як зазначив власник обох компаній Ілон Маск: «Це свого роду комплексне майбутнє. Електромобіль, Powerwall і сонячний дах. Ключ у тому, що це має бути красиво, доступно і легко інтегруватися». 

Також пан Маск особливо підкреслив, що саме сонячні батареї можуть багато у чому зарадити із такою всесвітньою кризою, як глобальне потепління. Отже, придбавши нові сонячні дахи від Tesla & SolarCity можна отримати повну автономію по електроенергії та вже зараз допомогти у подоланні кризи глобального потепління.