Property
Мансарднібудинки
Apartments
Other
media
25.06.2017

Будинки під ключ – переваги та «підводні камені» при виборі типових проектів будинків

Власне житло – це мрія доволі великої кількості людей. Та не завжди є можливість та і необхідність розробки проекту будинку, що називається «з нуля». Така робота є трудомісткою, а відповідно, і фінансово не з дешевих. До того ж, людині, далекій від будівельної справи не завжди легко досить детально виразити свої побажання щодо майбутньої оселі. Саме тому будинок під ключ – оптимальне рішення питання при будівництві житла. Такі проекти є у певній мірі стандартними, їх вибір доволі великий. Відповідно, підібрати будинок для себе досить легко, плюс ціна на типовий проект будинку буде значно нижчою за індивідуально проектований. 

Читать далее
media
01.05.2017

Бетон, який може самовідновлюватись

Бетон, який може самовідновлюватись, економлячи десятки тисяч доларів на вартості будівництва.

Читать далее
media
29.04.2017

Будинки з «живою» покрівлею

Рішення енергоефективності будинку та власний зелений острівок у місті.

Читать далее
media
14.04.2017

Як вибрати проект будинку.

Ви є щасливим власником земельної ділянки. Тому вважаєте, що шлях до мрії мати власний будинок фактично пройдений. Це майже так, залишилося вже зовсім мало кроків, але вони є самими відповідальними. Бо наразі Ви знаходитесь у пошуку проекту будинку. 

Читать далее
media
media
media
media
08.02.2017

Проект Tesla & SolarCity: дах–сонячна батарея

Дах, який замінить відомі покрівельні матеріали. Нова реальність від Tesla.

Читать далее
media
22.10.2016

Будинок на дереві

Будинок на дереві радість для дітей і дорослих

Читать далее
media
22.10.2016

Що таке екобудинок?

Чим же відрізняється екобудинок від звичайного? У ньому повинна бути комфортна атмосфера, він повинен ефективно використовувати енергію і не завдавати шкоди навколишньому середовищу.

Читать далее
media
22.10.2016

Альпійське шале

Справжня популярність «альпійського» способу життя припала на початок ХХ століття, саме на той період, коли людство змогло дозволити собі масово відпочивати. Розвиток технологій, винахід швидкого транспорту, підвищення рівня життя і небачений раніше комфорт - все це і багато іншого сприяло зростанню індустрії туризму. У пошуках нових відчуттів мандрівники всього світу кинулися в самі різні куточки планети, і Альпи не стали винятком.

Читать далее
media
14.10.2016

Автономний будинок: основні принципи будівництва.

Технологія і конструктив будинку, незалежного від зовнішніх електричних і газових мереж.

Постійне зростання цін на енергоносії, дорожнеча або неможливість підключення до централізованих газових і електричних мереж змушує заміських жителів шукати способи вирішення цих проблем. Одним з варіантів стає будівництво автономного будинку. Практика показує, що рішення задачі по зведенню автономного котеджу вимагає комплексного підходу.


Читать далее
media
13.08.2016

Особливості самовільного перепланування квартир

перепланування квартир, житлових кімнат, санвузлів

Читать далее