Житлова площа: 111,9 м²
Гараж: Так
11100.00 грн.
Перший поверх 
111,9 м²

Проект дома Z41 - план-схема 1

Фасади

Z41

Проект Z41, створений для тих, кому потрібен невеликий одноповерховий, дешевий, функціональний, простий в будівництві і привабливий будинок. Планування будівлі швидше класична, чітка і розбірлива. На перший погляд видно, що зовнішня обробка надає певний наліт екстравагантності. Від будинку так і віє теплом за рахунок поєднання дерев'яної обрешітки і штукатурки.

Це простий одноповерховий будинок. Кухня, поєднана з вітальнею, з метою економії місця, має відмінний вигляд на сад. Вхід в вітальню здійснюється ще й з саду, що дуже зручно. Вікна в кожній кімнаті дуже світлі, що дає велику кількість денного, природного і такого корисного світла. У центрі кухні знаходиться великий стіл, а також тут розташована невелика комора. Поруч з кухнею розташувалася чиста і світла ванна кімната. Підсобне приміщення знаходиться трохи далі по коридору. Всі три спальні і ще одна ванна кімната розташовані в лівому крилі будівлі.

Це прекрасна альтернатива тим, хто живе в звичайних квартирах, до того ж це дуже недорогий варіант, однак ви відчуєте всю радість від такої свободи і незалежності.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 111,9 м²
Площа забудови 135,2 м²
Гараж Ні
Кубатура 296,2 m³
Висота 6,24 m
Кут нахилу даху 25°
Площа даху 198,33 m²
Мінімальні розміри участку ширина 18,78m × довжина 19,88m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту