Житлова площа: 145,7 м²/174,1 м²
Гараж: Так
12500.00 грн.
Перший поверх 
78,2 / 106,7 м²
Проект дома Z29 - план-схема 1
Другий поверх67,5 м²

Проект дома Z29 - план-схема 2

ФасадиZ29

Проект Z29 являє собою будинок сучасної конструкції з гаражем і великої терасою на рівні другого поверху. Оздоблення фасаду сучасними матеріалами і оригінальне виконання даху надають будівлі елегантність і неповторний характер. Цей проект є альтернативним по відношенню до проектів з косими дахами. Він рекомендований для тих, хто шукає будинок зі зручним, корисним і функціональним рішенням простору другого поверху.

Внутрішнє планування будівлі виконана в функціональних і просторих рішеннях. На першому поверсі розташована передпокій, гардеробна і хол, з якого можна потрапити в інші приміщення будинку. Кухня, об'єднана з їдальнею і вітальнею, створює враження єдиного простору, вдало розмежування на функціональні зони. У вітальні розташований вихід на терасу з трохи авангардним, але практичним рішенням - прозорою альтанкою. Камін у вітальні створить романтичний настрій в зимові вечори.

Додаткова перевага першого поверху - кабінет, до якого існує можливість ізольованого входу. На першому поверсі також розташовані дві невеликих ванних кімнати і пральня, в яку можна складати білизну безпосередньо з другого поверху. Господарське приміщення може служити також як котельні, тут передбачені можливості монтажу сучасних технічних пристроїв.
Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 145,7 / 174,1 м²
Площа забудови 131,0 м²
Гараж 28,5 м²
Кубатура 457,2 m³
Висота 8,11 m
Кут нахилу даху 22°
Площа даху 120 m²
Мінімальні розміри участку ширина 22,89m × довжина 17,49m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту