Житлова площа: 122,8 м²/166,8 м²
Гараж: Так
11100.00 грн.
Перший поверх 
122,8 / 166,8 м²

Проект дома Z35 - план-схема 1

ФасадиZ35

Проект будинку Z35 - це традиційний одноповерховий будинок для всієї сім'ї. Цей проект цікавий, перш за все, тим, що в ньому приділено увагу найдрібнішим деталям. Зовнішній вигляд будинку просто вражає, особливо вдало поєднання каменю з деревом.

Приковують увагу просторі і світлі кімнати. Розташований у вітальні камін ідеально підкреслює характер будинку. Язички полум'я можна побачити з будь-якого кута кімнати, завдяки цьому всі приміщення наповнюється аурою теплоти і спокою. У великій вітальні знаходиться величезне вікно, яке відмінно висвітлює всю кімнату. Кухня, простора і функціональна, покликана забезпечити повний комфорт для свого господаря. Через кухонне вікно відкривається мальовничий вид на сад. У будинку є три просторі спальні. Вітальня стане відмінним місцем для вечірнього, сімейного відпочинку.

Ванна кімната виконана з кераміки і включає в себе крім ванній, зручний і практичний душ. Також цей проект передбачає зручний і місткий гараж для автомобіля. Є тут і незалежне підсобне приміщення, в ньому можна складувати все що завгодно, від садового інструменту до велосипеда і т.д. Горище можна переробити в ще одну житлову кімнату, місця там для цього достатньо.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 122,8 / 166,8 м²
Площа забудови 199,1 м²
Гараж Ні
Кубатура 441,7 m³
Висота 6,58 m
Кут нахилу даху 28°
Площа даху 304,97 m²
Мінімальні розміри участку ширина 29,38m × довжина 18,88m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту