Житлова площа: 61,5 м²
Гараж: Так
11100.00 грн.

Перший поверх  39,1 м²

Проект дома Z57 - план-схема 1

Другий поверх   22,4 / 34,9 м²


Проект дома Z57 - план-схема 2


Фасади

Z57

Проект Z57 - це затишний, сезонний будинок, створений спеціально для сімейного відпочинку і прийому гостей. Важливою перевагою такого літнього будинку вважається наявність веранди, на якій можна добре відпочити в літній, погожу днинку. При бажанні, цей проект можна переобладнати в повноцінне житло, для постійного проживання.

Фасад дуже красивий, він як би радо вітає всіх повз проходять людей. Дуже красиве ганок обладнано дахом, яка тримається за рахунок дерев'яних стовпів. Перила біля ганку також дерев'яні, що надає певний наліт старовини і романтики.

Центром першого поверху, безумовно, вважається вітальня, в якій розташувався красивий камін. Він не тільки надає естетики оселі, а й обігріває весь будинок. Крім каміна, у вітальні з легкістю поміщається величезний диван і стіл для сімейних обідів. Таким чином, вітальня об'єднана з їдальнею. Ванна кімната розташована недалеко від входу, вона дуже велика і має свою технічну кімнату.

Через коридор можна вийти на шикарну, криту веранду. Тут нескладно розмістити кілька крісел і стіл. Це прекрасне місце для прийому гостей і сімейного відпочинку.

Другий поверх служить в першу чергу для сну. У ньому розташовується три спальні, і при можливості можна добудувати невеликий душ.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 61,5 / 74,0 м²
Площа забудови 70,9 м²
Гараж НІ
Кубатура 179 m³
Висота 7,38 m
Кут нахилу даху 45°
Площа даху 118,9 m²
Мінімальні розміри участку ширина 14,82m × довжина 14,9m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту