Загальна площа: 135,1 м²
Житлова площа: 178,3 м²
Гараж: Так
14100.00 грн.

Перший поверх  95,1 / 117,4 м²

Проект дома Z58 - план-схема 1


Другий поверх  83,2 / 124,4 м²


Проект дома Z58 - план-схема 2

Фасади

Z58

Проект Z58 - це практичний, і в той же час просторий будинок, основний акцент дизайнерів припав на сучасну архітектуру будівлі. Гараж дуже зручно зливається з будинком, при цьому він досить великий, і в ньому з легкістю поміститься пара великих автомобілів. Весь будинок просто усіяний вікнами самого різного виду. Тут є і мансардні вікна, і вікна в даху і великі кухонні еркери. Естетам такий будинок припаде до смаку. Фасад будівлі виконано з використанням декоративної штукатурки і дерева, що виглядає дуже красиво.

Внутрішній інтер'єр строгий і гранично функціональний. На першому поверсі розмістилися кухня, їдальня, підсобне приміщення і вітальня. Остання, до слова може бути переобладнана в спальню. Всі кімнати строго розділені щільними і глухими стінами, що не буде вас відволікати. З їдальні відкривається прекрасний вид на присадибну ділянку. У вітальні відведені спеціальні місця для шаф, телевізора і встановлено сучасний камін.

Вхід в гараж можливий відразу з декількох місць. Крім звичайного проходу зовні, сюди можна потрапити і через підсобне приміщення будинку. У гаражі є спеціальна кімната для зберігання речей та інвентарю.

На другому поверсі знаходяться спальні кімнати, всього їх чотири, а також величезна ванна кімната з можливістю установки в ній повноцінного сауни. Є і спеціальна технічна кімнатка для сушки і прання білизни.

Проект доступний відразу в декількох варіантах, можлива версія з додатковим балконом або в дзеркальному відображенні.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 178,3 / 241,7 м²
Площа забудови 143,5 м²
Гараж 22,2 м²
Кубатура 577,8 m³
Висота 8,28 m
Кут нахилу даху 35°
Площа даху 262,13 m²
Мінімальні розміри участку ширина 20,93m × довжина 22,88m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту