Житлова площа: 117,5 м²
Гараж: Так
11100.00 грн.

Перший поверх  67,4 м²

Проект дома Z62 - план-схема 1

Другий поверх 50,1 / 62,9 м²
Проект дома Z62 - план-схема 2


Фасади


Z62

Проект Z62 являє собою простий блочний будинок зі звичайною двосхилим дахом. Саме завдяки своїй простоті, він недорогий в будівництві і експлуатації. Фасад будівлі виконано в сучасному стилі, світлої штукатуркою оброблені всі стіни в поєднанні з дерев'яним горищем. Особливу сучасність дому надає балкон однієї зі спалень горища, який виступає в ролі карниза для головного входу.

Інтер'єр будинку гранично простий і функціональний. Важливою перевагою в інтер'єрі вважається його мінімалізм, що дає масу вільного простору. Сходи на горище бере свій початок в холі, поруч з гардеробом. Площа всього будинку розділена на кілька зон: зона для відпочинку, для їжі і для господарства. Тут розташовані вітальня, кухня, туалет та комора. До речі для більшої практичності, комора розміщена прямо на кухні. Тепер всі продукти можна зберігати прямо тут, не боячись тісноти. Санвузол знаходиться в підсобному приміщенні першого поверху.

На верхньому поверсі розташовані три спальні, велика ванна кімната і гардероб. Всі спальні дуже зручні й затишні. З найбільшою з них є вихід на балкон. Ванну кімнату при необхідності можна розділити на дві менші. Всі кімнати мансарди відмінно освітлені.

Ви можете замовити й інші версії даного проекту. Наприклад, версію в дзеркальному відображенні або з наявністю гаража чи сараю.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 117,5 / 130,2 м²
Площа забудови 82,7 м²
Гараж Ні
Кубатура 323 m³
Висота 8,32 m
Кут нахилу даху 40°
Площа даху 160,83 m²
Мінімальні розміри участку ширина 17,48m × довжина 17,78m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту