Житлова площа: 314,9 м² /257,3 м²
Гараж: Так
22100.00 грн.

Перший поверх  156,5 / 214,1 м²
Проект дома Zx1 - план-схема 1
Другий поверх  100,8 м²
Проект дома Zx1 - план-схема 2Фасади

Zx1
У підставі проекту будинку Zx1 лежить кубічний масив, характерний для сучасної архітектури. Гнучке поєднання абсолютно різних матеріалів, таких як горіхове дерево, освіжаюча білизна і тяжкість стали, а також їх різні комбінації, - все це створює цікавий ефект гармонії та згуртованості. Це будинок для людей, що віддають перевагу зручність і нестандартні рішення. При проектуванні системи приміщень пріоритетом стала функціональність з сучасним підходом до дизайну інтер'єру.
На рівні першого поверху вдалося створити відкрите і розкута простір, яке, незважаючи на це, зберігає інтимність таких зон, як окрема кімната або вхід в санвузол - тактовно захищений ажурною стіною. На першому поверсі розташований також кабінет, освітлений бічними стеклами, що створює цікаве та інноваційне інтер'єрне рішення. Вітальня велика, світла і добре розпланована, її легко облаштувати і знайти місце для сучасних меблів. Особливо цікаво представлено зовнішнє освітлення. Вітальня повідомляється з кухнею через відкриту їдальню і кафетерій. На кухні передбачена ніша для великого двокамерного холодильника. У теплі дні можна провести багато прекрасних моментів на терасі, злегка захищеної прозорою альтанкою.
Хол другого поверху - відкрите для життєдіяльності простір. Антресолі, що створюють порожнечу над вітальні, підсилюють враження простору і сучасності. Хол можна присвятити для домашніх розваг, таких як більярд, або облаштувати традиційну бібліотеку. Однак другий поверх призначений, перш за все, для сну і відпочинку. Тут знаходяться спальні з великою ванною кімнатою, яку згодом можна розділити на дві менші, з безпосереднім доступом до однієї зі спалень. Безсумнівна перевага цієї частини будинку - доступна з кімнат тераса, захищена парапетом зовні, площею 60м2. Завдяки застосуванню сучасних технологій при її розробці, тераса може виконувати функцію міні-саду або газону. Цікавим рішенням також є верхній ліхтар в одній з кімнат і бічне освітлення, що створює неповторний внутрішній клімат.
Ще одна перевага даного проекту - великий гараж на два автомобілі з можливістю виділення місця для човна, лижного або серфінгових спорядження. З гаража є прямий доступ в будинок через комору, що полегшить сполучення з внутрішніми кімнатами і дозволить швидко розпакувати покупки.
Проект виступає також у версії дзеркального відображення.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 257,3 / 314,9 м²
Площа забудови 252,0 м²
Кубатура 951 m³
Висота 8,3 m
Кут нахилу даху 10°
Площа даху 121 m²
Мінімальні розміри участку шир. 31,96m × довж. 20,68m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту