Житлова площа: 204,0 м² /204,0 м²
Гараж: Так
14500.00 грн.

Перший поверх  104,3 м²
Проект дома Zx11 - план-схема 1
Другий поверх  99,7 м²
Проект дома Zx11 - план-схема 2


Фасади

Zx11
Проект Zx11 - це наша пропозиція так званого «пасивного будинку». Завдяки особливості технології, він характеризується надзвичайно низьким енергоспоживанням і високим коефіцієнтом утримання тепла. При покупці цього проекту ви зможете не тільки заощадити свої гроші, а й допоможете захистити навколишнє середовище!
Ключовим елементом проекту є велика, світла вітальня. Її простір було розроблено з урахуванням зручності і комфорту всіх жителів. Чарівний камін не тільки зігріває весь будинок, але і приносить багато радості в холодні зимові вечори. Частково відкрита кухня додає додатковий простір кімнаті. До того ж вона має зручну комору, для зберігання необхідних продуктів і начиння.
Другий поверх являє собою нічну зону. Тут є три просторі спальні, які забезпечують спокійний і комфортний відпочинок. Велика ванна кімната вмістить як розслаблюючу ванну, так і освіжаючий душ.
В цілому, проект Zx11 дуже незвичайний і унікальний. Завдяки сучасним технологіям, він є економічним і корисним для навколишнього середовища. Це очевидний вибір для екологічно мислячих людей. Раціонально спланований дизайн допоможе вам заощадити гроші і жити в гармонії зі своїми власними переконаннями. Хотіли б ви внести свій вклад в охорону навколишнього середовища і зберегти при цьому свої гроші? Змініть наш світ на краще! Адже цей проект і створено, щоб показати іншим можливість життя в гармонії з природою.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 204,0 м²
Площа забудови 126,8 м²
Кубатура 555 m³
Висота 9,18 m
Кут нахилу даху 35°
Площа даху 156 m²
Мінімальні розміри участку шир. 21,38m × довж. 17,48m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту