Житлова площа: 168,3 м²
Гараж: Так
12500.00 грн.

Перший поверх  94,0 / 122,4 м²

Проект дома Z103 - план-схема 1

Другий поверх 74,3 / 95,0 м²
Проект дома Z103 - план-схема 2

Фасади

Z103

Проект Z103. Якщо ви роздумуєте про будівництво невеликого, практичного будинку, то цей проект виконає всі ваші очікування. Прості форми фасаду і двосхилий дах роблять його дешевим і нескладним в будівництві. Завдяки своїй конструкції, цей будинок знаходиться поза часом, і без сумніву, принесе багато радісних моментів його мешканцям протягом багатьох поколінь.
Внутрішній інтер'єр будинку світлий і просторий. Дві великих кімнати і ванна мають оптимальні та зручні розміри. Вони можуть містити всі необхідні в господарстві речі. Розробники цього проекту знали, наскільки важливо природне освітлення у ванній кімнаті. Тому тут знаходиться велике вікно, для безперешкодного проникнення сонячних променів. Важливою перевагою цього проекту є велика, світла вітальня. Вона обладнана зручними меблями і каміном, завдяки чому стане улюбленим місцем відпочинку всіх членів родини. Кухня відкритої конструкції оптично додає простору решті приміщенню. З вітальні можна безпосередньо отримати доступ до внутрішнього дворику, де можна помилуватися красивим садом. Проект також включає гараж, в якому може також розташовуватися підсобне приміщення.
На другому поверсі є додаткова ванна кімната, три просторі спальні, гардеробна і ще одна затишна кімната над гаражем, яка може служити для самих різних цілей. Якщо Ви мрієте про тепло і зачарування сімейного вогнища, цей проект, безумовно, для вас. Зробіть замовлення, і ви жодного разу не мали сумніву у вигідності даної інвестиції. Можливо, у вас залишилися питання? Обов'язково зателефонуйте нам! Ми з задоволенням відповімо на них.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 168,3 / 217,5 м²
Площа забудови 148,8 м²
Гараж 28,4 м²
Кубатура 534,5 m³
Висота 8,02 m
Кут нахилу даху 40°
Площа даху 255,42 m²
Мінімальні розміри участку ширина 24,68m × довжина 17,18m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту