Житлова площа: 163,4 м²
Гараж: Так
13600.00 грн.

Перший поверх  81,8 / 107,2 м²

Проект дома Z116 - план-схема 1

Другий поверх 81,6 / 96,5 м²

Проект дома Z116 - план-схема 2Фасади

Z116
Проект Z116 є домом дуже елегантного і оригінального дизайну. Його класичний масив збагачується сучасними слуховими вікнами і тонкими еркерами. Світлі кольори стін знаходяться в повній гармонії з природним відтінком темного дерева. Чудовим доповненням до проекту служить сіра плитка, яка надає інноваційний характер всієї структурі будівлі.
Серцем будинку Z116 є простора, світла вітальня. Великі вікна дозволяють сонячному світлу вільно проникати всередину. Завдяки цьому, вітальня виглядає великою і прекрасно освітленій. Кухня відкритого типу візуально збільшує приміщення. Вона частково розміщується в еркері, з якого відкривається гарний вид на сад. Звідси можна швидко потрапити в комору, яка є ідеальним місцем для зберігання продуктів і предметів побуту. На першому поверсі знаходиться також ще одна простора кімната поруч з санвузлом. Гараж з підсобним приміщенням має прямий доступ до будинку.
На другому поверсі розташувалися цілих чотири просторі спальні. Вони оснащені додатковим простором для особистих гардеробних і виходом на балкон. Великі вікна у ванній створюють тут багато природного освітлення для повсякденного комфорту. Z116 є проектом для особливих людей. Його новаторський характер і елегантні аксесуари видають творчу натуру свого володаря. Хочете побудувати будинок феноменального характеру? Дивлячись на проект, думаєте, що це щось приголомшливе? Саме цей будинок є втіленням вашої мрії? Відмінно! Замовте його прямо зараз і почніть нову сторінку свого життя!

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 163,4 / 203,8 м²
Площа забудови 133,2 м²
Гараж 25,5 м²
Кубатура 698,01 m³
Висота 8,08 m
Кут нахилу даху 35°
Площа даху 134 m²
Мінімальні розміри участку ширина 18,04m × довжина 21,74m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту