Житлова площа: 125,6 м²
Гараж: Так
11100.00 грн.
Перший поверх71,3 м²
Проект дома Z13 - план-схема 1

Другий
поверх 
54,3 /
 72,1 м²

Проект дома Z13 - план-схема 2

ФасадиZ13

Проект Z13 - зручний і функціональний будинок з привабливим зовнішнім виглядом. Його строгі, але витончені лінії прекрасно виглядатимуть як серед інших будівель, так і на відкритому просторі. Оздоблення фронтальної частини скляним входом і балконом на другому поверсі може бути гармонійно завершена за допомогою керамічної плитки. Міцна балконні двері захищає основний простір будівлі від негоди. А широке світле вікно забезпечує мальовничий вид на терасу.

Основна планування будівлі забезпечує всі необхідні потреби його мешканців. На першому поверсі розташовані вітальня і їдальня, поєднана з кухнею, з якої передбачений вихід на частково криту терасу. З кухні можна потрапити в невелику комору. Крім цього, на першому поверсі розташована ізольована кімната, яка може служити кабінетом, або ж бути доступною з передпокою. Розташована на першому поверсі ванна кімната може також використовуватися в якості доповнення вітальні. В даному проекті існує можливість повного відділення кухні від їдальні і вітальні. Просторий зал надає багато місця для меблів і комплексних засобів життєзабезпечення.

На другому поверсі розташовані три кімнати і велика ванна, яка може бути перепланована на два менших приміщення з прямим доступом із спальні. Дві кімнати мають вихід на балкон, а завдяки конструкції даху вони в значній мірі позбавлені нерівностей стелі. Проект також доступний в дзеркальному відображенні і може передбачати варіант з гаражем.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 125,6 / 143,4 м²
Площа забудови 90,3 м²
Гараж Ні
Кубатура 348,9 m³
Висота 7,07 m
Кут нахилу даху 40°
Площа даху 155,39 m²
Мінімальні розміри участку ширина 17,78m × довжина 18,38m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту