Житлова площа: 79,6 м²
Гараж: Так
11100.00 грн.

Перший поверх  79,6 м²
Проект дома Z136 - план-схема 1

Фасади

Z136
Проект Z136 є невеликим і дуже милий будинок. Природні, дерев'яні аксесуари чудово виглядають в поєднанні з попелястої черепицею. Критий вхід підтримують дерев'яні стовпи. Завдяки наявності критої тераси, тут можна влаштувати пікнік з грилем при будь-яких погодних умовах.
Основну частину проекту займає простора, світла вітальня, яка дуже делікатно відокремлена від їдальні. Поруч є камін, полум'я якого охоплює весь простір будинку. Кухня за допомогою стільниці відокремлена від решти приміщення. Завдяки такому дизайнерському рішенню, можна отримати додатковий простір і відчуття свободи. Іншу частину будинку займають дві світлі, зручні кімнати. Кожна з них має окреме місце для великої шафи. Між кімнатами розташована зручна ванна кімната. Маленьке вікно дозволяє наповнити її природним світлом.
Проект Z136 є ідеальним варіантом для тих, хто шукає маленький і практичний будинок. Він просто зачаровує своєю делікатністю і увагою до деталей. Ви переконані, що це ідеальний проект для вас? Чи відчуваєте, що це буде ваше краще капіталовкладення? Відмінно! Ми чекаємо Вашого замовлення! Пам'ятайте, що разом з проектом ви також можете замовити пакет доповнень для поліпшення комфорту проживання та дизайн саду!

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 79,6 м²
Площа забудови 99,8 м²
Гараж Ні
Кубатура 210,7 m³
Висота 6,01 m
Кут нахилу даху 25°
Площа даху 155,5 m²
Мінімальні розміри участку ширина 20,54m × довжина 16,64m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту