Житлова площа: 127,8 / 158,0 м²
Гараж: Так
11100.00 грн.

Перший поверх  69,5 / 92,4 м²
Проект дома Z149 - план-схема 1
Другий поверх  58,3 / 65,7 м²
Проект дома Z149 - план-схема 2

Фасади

Z149
Проект Z149 є поєднанням класичного характеру та новаторських рішень. Проста конструкція фасаду з двосхилим дахом є ідеальним втіленням легкого в будівництві, недорогого і функціонального будинку. Гармонійне ціле складають яскраві кольори стін, в тонкому поєднанні з дерев'яними елементами фасаду. Слід також звернути увагу на великі вікна і простору площу тераси, надзвичайно корисною для літнього барбекю.
Важливою частиною проекту є велика, простора вітальня. Це місце призначене насамперед для зручності і комфорту жителів. У куті розташований камін, який чудово видно з усіх куточків будинку. Великі площі скла забезпечують вільне проникнення сонячного світла. Завдяки відкритій кухні приміщення візуально здається більше. Практична комора є досить великий для зберігання всіх портативних пристроїв. На першому поверсі знаходиться ще одна кімната, зручна і функціональна. Вона може виконувати функцію спальні для гостей або офісу. Проект також передбачає практичний гараж на одну машину.
На другому поверсі знаходяться три просторі спальні. Кожна з них має персональний доступ до тераси і балкону. Велика ванна кімната дозволяє розташувати будь-яку ванну або душ. Крім того, проектом також передбачено місце для домашньої сауни. Z149 є домом незвичайного характеру. Він чудово поєднує в собі елементи класичного і сучасного. Проект вражає також естетикою і увагою до деталей. Це і є будинок вашої мрії? Чи вважаєте ви, що це ідеальний проект для вас? Не варто більше чекати і замовте його прямо зараз! Здійсніть вашу мрію про власний будинок.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 127,8 / 158,0 м²
Площа забудови 114,8 м²
Кубатура 433,96 m³
Висота 7,66 m
Кут нахилу даху 35°
Площа даху 138,2 m²
Мінімальні розміри участку шир. 21,64m × довж. 16,34m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту