Загальна площа: Z500
Житлова площа: 776,8 м²
Гараж: Так
11100.00 грн.

Перший поверх 76,8 м²

Проект будинку Z15 - план-схема 1

Фасади

 

Z15

Проект будинку Z15 передбачає вхід в будівлю через криту веранду. Розташований на узвишші критий ганок і темніші декоративні елементи на стінах надають будівлі чарівну легкість і гармонію. Незважаючи на свою невелику площу, планування будівлі вражає своєю функціональністю і простотою. Альтернативне розташування фронтальної стіни дозволяє організувати інтер'єр відповідно до індивідуальних потреб господарів будинку.

Базовий варіант планування передбачає поєднану кухню-їдальню, яка може слугувати як доповнення до вітальні. Ще одна ізольована кімната може бути використана в якості спальні або кабінету. При проектування будівлі особливу увагу було приділено зниженню витрат на його будівництво і експлуатацію. Тому оптимальним стало розміщення тільки однієї труби димоходу. У саду розташована прикрашена декоративними елементами, частково крита тераса, яка ідеально підходить для відпочинку в спекотні літні дні. Збоку від будинку можна розташувати гараж або криту стоянку для автомобіля (можливі варіанти).

Даний проект доступний в декількох версіях: наприклад, зі скляним виступом на терасу в їдальні або кабінеті. Крім цього, всі проекти можливі також у дзеркальному відображенні.


Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 76,8 м²
Площа забудови 96,0 м²
Кубатура 214,9 m³
Висота 6,09 m
Кут нахилу даху 32°
Площа даху 156,13 m²
Мінімальні розміри участку Ширина 17,88m × Довжина 17,78m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту


Рекомендуемые товары