Загальна площа: Z500
Житлова площа: 202,3 м² /168,7 м²
Гараж: Так
12500.00 грн.

Перший поверх: 168,7 / 202,3 м²

Проект дома Z17 - план-схема 1


Фасады


 

Z17

Проект Z17 являє собою одноповерховий будинок з гаражем. Красиві дерев'яні ставні захищають фасад від негоди і в той же час збагачують його зовнішній вигляд. Їх природна обробка і структура натурального дерева надає будівлі затишок і тепло.

Із центрального холу можна потрапити у вітальню, прихожу, що веде на кухню, а також в гараж (або підсобне приміщення). У гаражі знаходиться багато додаткового простору, площа якого може бути використана для зберігання садового інвентарю. Крім цього, з нього є окремий вихід в сад. Інтер'єр приміщення чітко розділений на дві зони. Громадська зона складається з вітальні з каміном і їдальнею. Тераса, ванна кімната і кухня з коморою, в залежності від уподобань господарів, можуть бути недоступні для сторонніх очей, або відкриті з боку холу.

Великі вікна у вітальні і їдальні забезпечують достатьнiй рівень освітленості і мальовничий вид на сад. У спальні можна також зробити додатковий вихід, або об'єднати її з ізольованою ванною. Одна з трьох спалень може бути перетворена в бібліотеку або кабінет.

Важливою перевагою цiєi одноповерхової будівлі є можливість установки комунікацій в горищному приміщенні, що позбавляє від необхідності зменшувати житловий простір. Завдяки розташуванню в центрі планування підсобного приміщення, розподіл тепла по будинку буде відбуватися рівномірно. У базовому варіанті проекту передбачений класичний дах, що дозволяє зводити будинок швидко і економічно.


Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 168,7 / 202,3 м²
Площа забудови 238,0 м²
Гараж 33,6 м²
Кубатура 548,2 m³
Висота 6,97 m
Кут нахилу даху 32°
Площа даху 156,13 m²
Мінімальні розміри участку Ширина 17,88m × Довжина 17,78m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту