Житлова площа: 201,6 / 275,8 м²
Гараж: Так
14500.00 грн.

Перший поверх  88,4 / 135,8 м²

Проект дома Z171 - план-схема 1

Другий поверх 113,2 / 140,1 м²

Проект дома Z171 - план-схема 2


Фасади

Z171
Проект Z171 є домом трохи дивного і незвичайного дизайну. Класичний масив збагачується двома акуратними мансардними вікнами. Світлі кольори стін дуже вдало поєднуються з натуральним відтінком деревини. Темні плитки підкреслюють винятковий характер будови.
Серце будинку - це простора вітальня з окремою галуззю для невеликої їдальні. Великі вікна дозволяють сонячному світлу вільно заповнювати всю кімнату. Два зручних виходу з вітальні ведуть прямо в гарний зелений сад. Таке рішення напевно сподобається всім любителям літніх пікніків. Частково відкрита кухня простора і зручна у використанні. Додатковий вхід дозволяє полегшити доставку і розпакування продуктів прямо на кухню, минаючи вітальню. Функціональна комора - відмінне місце для зберігання продуктів і предметів побуту. На першому поверсі є також комфортний кабінет і маленький туалет. Гараж на дві машини має своє власне підсобне приміщення, яке веде прямо в будинок.
Кімнати на другому поверсі функціональні і зручні. Їх дизайн розташовує до тихого, спокійного відпочинку. Велика ванна кімната має окреме приміщення для прання. На особливу увагу заслуговує батьківська спальня з великим вікном, яке збільшує рівень природної освітленості. До того ж кімната має свій гардероб і особисту ванну.
Z171 є пропозицією для любителів класичних будинків в сучасному стилі. Завдяки своїй унікальній формі, будинок ідеально поєднується з будь-яким ландшафтом. Оригінальні риси і функціональні технічні рішення роблять його справжнім хітом. Саме так виглядає проект вашої мрії? Це будинок, де ви хотіли б прожити все своє життя? Це дуже просто здійснити! Оформіть замовлення на цей проект вже сьогодні і найближчим часом ви зможете переїхати в свій новий будинок.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 201,6 / 275,8 м²
Площа забудови 164,7 м²
Кубатура 685,3 m³
Висота 8,23 m
Кут нахилу даху 38°
Площа даху 259,05 m²
Мінімальні розміри участку шир. 25,94m × довж. 18,44m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту