Житлова площа: 111,6 м²/ 111,6 м²
Гараж: Так
11100.00 грн.

Перший поверх  111,6 м²

Проект дома Z176 - план-схема 1


Фасади

Z176
Проект Z176 - це невеликий одноповерховий функціональний будинок. Проста конструкція, чотирьохскатний дах зменшують вартість витрат на будівництво. Цей проект ідеально підходить для тих, хто шукає зручний і затишний одноповерховий будинок.
У будинок можна потрапити через передпокій, де легко розміщується шафа для одягу і взуття. З тамбура є вхід в підсобне приміщення. На відносно невеликій площі будинку розміщено всі що потрібно. Для комфортності будинок розділений на дві зони. До денної зони відноситься велика вітальня з відкритою кухнею. У кухні є комора, де можна зберігати продукти харчування або додаткове кухонне обладнання. Через великі балконні двері можна потрапити на задній двір.

У правому крилі будівлі розташована нічна зона, що складається з двох кімнат і великої спальні. У кожній кімнаті заплановано місце для великої шафи. До нічної зони належить також ванна кімната.
Z176 - це будинок з дуже практичною та функціональним плануванням. Класичні елементи фасаду вносять родзинку в його зовнішній вигляд, добре продумане планування і проста конструкція будівлі надають йому компактний і оригінальний вигляд. Це ідеальний вибір для тих, хто шукає невеликий і зручний одноповерховий будинок

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 111,6 м²
Площа забудови 141,9 м²
Кубатура 305,1 m³
Висота 6,37 m
Кут нахилу даху 25°
Площа даху 227,7 m²
Мінімальні розміри участку шир. 23,54m × довж. 18,44m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту