Загальна площа: Z500
Житлова площа: 186,6 м² /169,6 м²
Гараж: Так
12500.00 грн.

Перший поверх 98,0 м²

Проект будинку Z18 - план-схема 1

Другий поверх 71,6 / 88,6 м²

Проект будинку Z18 - план-схема 2

Фасади

 

Z18

Проект будинку Z18 виконаний на площі, наближеної до квадрата. Зовнішній вигляд фасаду з'єднує класику з сучасними рішеннями. Ефектний конвертний дах, мансардні вікна, еркери, балкони й симпатична напівкругла тераса, а також класичні колони — все це робить будинок привабливим і елегантним.

З холу можна потрапити на сходи і до вітальні, яка може відігравати роль кабінету. Передпокій представляє собою просторе і світле внутрішнє приміщення. В основній кімнаті виділена зона для відпочинку, а також кухня з каміном і місцем для телевізора. Труба димоходу запроектована таким чином, що з'являється можливість розташування зовнішнього каміна на критій терасі (в цьому випадку можна збільшити простір вітальні). При кухні розташована маленька, але зручна комора. У великій ізольованій кухні передбачена обідня зона. На другому поверсі існує можливість розташування до трьох спалень з гардеробами і двох ванних кімнат (одна з них доступна зi спальні). Дві спальні мають балкони, з видом на сад.

Проект може виступати в кількох варіантах: наприклад, з бічною терасою, з ванною кімнатою на першому поверсі, без балконів. Доступна також версія проекту з гаражем (одно-або двомісним). Всі проекти і варіанти доступні також в дзеркальному відображенні.


Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 169,6 / 186,6 м²
Площа забудови 127,3 м²
Кубатура 461,2 m³
Висота 9,07 m
Кут нахилу даху 40°
Площа даху 220,6 m²
Мінімальні розміри участку Ширина 18,28m × Довжина 19,58m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту