Загальна площа: Z500
Житлова площа: Z19
Гараж: Так
11100.00 грн.

Перший поверх121,0 / 156,8 м²

Проект будинку Z19 - план-схема 1

Фасади


 

Z19

Проект Z19 — це одноповерховий будинок з переднім гаражем для одного або кількох автомобілів. Прості і строгі форми забезпечують швидке і економічне будівництво. Конструкція перекриття дозволяє, в міру зростаючих потреб господарів, облаштувати горище. Характер і стиль будівлі підкреслені дерев'яним і кам'яним оздобленням фасаду.

Через критий вхід можна потрапити в коридор, а звідти - безпосередньо до гаражу і холу. Хол являє собою центральну частину серед окремих функціональних зон. У даному проекті можна виділити денну та ізольовану — нічну зони. Простора вітальня суміщена з кухнею. У їдальні запроектований еркер і кухня з коморою. У вітальні також можна виконати еркер, а завдяки виходу на терасу, відчути себе в єдності з природою і насолоджуватися мальовничим видом на сад. Другу частину будинку, нічну, представляють собою три кімнати, ванна і туалет. У кожну зі спалень можна потрапити з холу, а також у холі передбачено місце для просторих шаф, що полегшує господарям підтримання порядку у домi.

Великий гараж вміщує додатковий простір для зберігання інвентарю, а при необхідності до нього можна приєднати господарське приміщення, щоб вмістити додаткові речі.

Цей будинок чарівний і милий, ідеальний, щоб задовольнити потреби всіх його мешканцiв і створити атмосферу домашнього затишку.


Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 121,0 / 156,8 м²
Площа забудови 187,8 м²
Гараж 35,8 м²
Кубатура 445,4 m³
Висота 7,29 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 280,88 m²
Мінімальні розміри участку Ширина 23,18m × Довжина 22,88m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту