Загальна площа: Z500
Житлова площа: 203,4 м² / 153,4 м²
Гараж: Так
12100.00 грн.

Перший поверх153,4 / 203,4 м²

Проект будинку Z21 - план-схема 1


Фасади

 

Z21

Проект будинку Z21 має строгі, сучасні обриси завдяки оригінальним деталям оздоблення фасаду. Найбільш важливі з них — цікава кольорова гама, тонкі горизонтальні лінії, горизонтальний поділ вікон, еркер з боку фасаду, багатосхилий дах з висунутим уперед обрисом гаража і низький кут нахилу даху.

Внутрішнє планування також з'єднує сучасність і вірність традиціям функціональності. Усередині спостерігається чіткий поділ на зони: денну, нічну і господарську. З холу доступна ізольована нічна частина будинку, з трьома спальнями і приміщення денної частини. Тут розташована також велика, зручна їдальня з каміном, обідньою зоною, видом на сад і виходом на криту терасу. Сучасна кухня має невелику комору і еркер, який оптимально освітлює приміщення. Звідси можна вийти на криту терасу, яка буде давати тінь у літній післяобідній час або вкриє від дощу в похмурий вечір.

Господарська зона будинку являє собою технічне приміщення і великий гараж з виходом у сад. У гаражі розташоване додаткове приміщення, де можна зберігати дрова для каміна або садові приналежності. У проекті також чудово вирішено питання розміщення шаф і передбачено місце для гардеробів. Велику ванну кімнату можна розділити на дві менші так, що одна з них буде доступна безпосередньо з кімнати. В основній версії проекту розташовано спеціальне перекриття, яке дозволить в подальшому зробити сходи і, в міру потреб господарів, облаштувати горище.

Проект можливий також у дзеркальній версії. Крім цього, проект можна замовити без гаража.Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 153,4 / 376,7 м²
Площа забудови 242,4 м²
Гараж 50,0 м²
Кубатура 571,8 m³
Висота 7,23 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 377,12 m²
Мінімальні розміри участку Ширина 30,28m × Довжина 23,48m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту