Житлова площа: 151,7 м² /136,9 м²
Гараж: Так
12100.00 грн.

Перший поверх  77,0 м²
Проект дома Z215 - план-схема 1
Другий поверх ,9 / 74,7 м²
Проект дома Z215 - план-схема 2

Фасади

Z215
Z215 це будинок з мансардою, ні з напівпідвальним поверхом, призначений для сім'ї з 3-4 чоловік. Класичну форму будинку збагачують деталі сучасного дизайну.
Будинок відрізняється унікальною плануванням приміщень. На першому поверсі міститься денна зона, яку створює добре освітлена, відкрита в обідній зал, вітальня з каміном і частково закрита кухня з практичної комори. Крім того, тут знаходиться кабінет, ванна кімната і велика гардеробна. Нічна зона на мансарді це три великі спальні. Заплановані тут, також, загальна ванна кімната.
Сучасна конструкція будівлі і спосіб обробки фасадів (контрастність темних плиток і білої обробки) виділяє проект, який може зацікавити людей, які люблять сучасні і нетрадиційні рішення.
Z215 це будинок з мансардою, призначений для сім'ї з 3-4 чоловік. Класичну форму будинку збагачують деталі сучасного дизайну. Будинок відрізняється унікальною плануванням приміщень. На першому поверсі міститься денна зона, яку створює добре освітлена, відкрита в обідній зал, вітальня з каміном і частково закрита кухня з практичної комори. Крім того, тут знаходиться кабінет, ванна кімната і велика гардеробна. Нічна зона на мансарді - це три великі спальні. Заплановані тут, також, загальна ванна комната.Современная конструкція будівлі і спосіб обробки фасадів (контрастність темних плиток і білої обробки) виділяє проект, який може зацікавити людей, які люблять сучасні і нетрадиційні рішення.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 136,9 / 151,7 м²
Площа забудови 100,1 м²
Кубатура 377,6 m³
Висота 7,91 m
Кут нахилу даху 35°
Площа даху 149,9 m²
Мінімальні розміри участку шир. 17,54m × довж. 19,39m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту