Загальна площа: Z500
Житлова площа: 110,6 м²
Гараж: Так
11100.00 грн.

Перший поверх: 110,6 м²

Проект дома Z24 - план-схема 1

ФасадиZ24

Проект Z24 являє собою ідеальний будинок для родини з чотирьох-п'яти осіб. Проект недорогий і простий у виконанні, але разом з тим має привабливі лінії фасаду та огибающую будівлю багатоскатних дах. Вхід до будинку розташований в невеликій ніші. Передній фасад урізноманітнює оригінальне кутове вікно в кухні, що відкриває вид на вулицю і сад.

Функціональне планування приміщень робить будівлю надзвичайно зручним у використанні. У холі передбачено додатковий простір для вбиральні, місце для шаф-купе, а також запроектований додатковий перехід безпосередньо на кухню через приміщення комори, що дозволяє полегшити розвантаження покупок. Також на першому поверсі розташована вітальня і кухня, поєднана зі світлою просторій їдальні, з виходом на повністю криту терасу. На кухні передбачена практична комора.

Центральне розміщення труби димоходу і велике господарське приміщення - додаткові переваги даного проекту (це набагато полегшує можливість установки опалювальної системи). Будинок одноповерховий, що дозволяє спростити розводку каналів механічної вентиляції з рекуперацією у внутрішньому просторі. Нічну зону складають три спальні і ванна кімната. У всьому будинку заощадили порядно місця для гардеробних або шаф-купе. Оптимальне розкладання приміщень дозволяє не помічати відсутності вікон у бокових стінах. Також завдяки цьому будинок прекрасно поміститься на відносно вузькій ділянці.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 110,6 м²
Площа забудови 134,1 м²
Гараж Ні
Кубатура 325,8 m³
Висота 6,6 m
Кут нахилу даху 25° / 35°
Площа даху 205 m²
Мінімальні розміри участку Ширина 19,48m × Довжина 19,88m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту