Житлова площа: 203,3 м² / 163,1 м²
Гараж: Так
12100.00 грн.

Перший поверх  80,1 / 104,7 м²

Проект дома Z246 - план-схема 1
Другий поверх  83,1 / 98,6 м²
Проект дома Z246 - план-схема 2


Фасади

Z246
Z246 це будинок з мансардою, призначений для сім'ї з 4-5 чоловік. Проста конструкція, проста дах з двома мансардними вікнами, затишний, і одночасно сучасний зовнішній вигляд - переваги цього проекту. Він зачаровує своїм елегантним зовнішнім виглядом - гармонійне поєднання строгих білих штукатурки і теплого дерева викликають захоплення.
На першому поверсі знаходиться денна зона з просторою вітальнею, поєднаної з їдальнею і кухнею, і господарська частина з гаражем на одну машину і підсобним приміщенням. Кухню можна відокремити стінний перегородкою. На мансарді розташована нічна зона з чотирма спальнями, одна з яких має власну гардеробну, і загальна ванна кімната.
Цікавим рішенням є привабливим тераса, яка представляє собою додаткову, затишну зону відпочинку. Частина тераси була прикритий дерев'яним навісом, який прикрашає фасад і одночасно захищає від сонячних променів.
Проект Z246 - це будинок з мансардою, призначений для сім'ї з 4-5 чоловік. Проста конструкція, проста дах з двома мансардними вікнами, затишний, і одночасно сучасний зовнішній вигляд - переваги цього проекту. Він зачаровує своїм елегантністю - гармонійне поєднання строгих білих штукатурки і теплого дерева викликають захоплення.
На першому поверсі знаходяться денна зона з просторою вітальнею, поєднаної з їдальнею і кухнею, і господарська частина з гаражем на одну машину і підсобним приміщенням. Кухню можна відокремити стінний перегородкою. На мансарді розташована нічна зона з чотирма спальнями, одна з яких має власну гардеробну, і загальна ванна кімната.
Цікавим рішенням є привабливим тераса, яка представляє собою додаткову, затишну зону відпочинку. Частина тераси була прикритий дерев'яним навісом, який прикрашає фасад і одночасно захищає від сонячних променів.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 163,1 / 203,3 м²
Площа забудови 129,1 м²
Кубатура 442,6 m³
Висота 8,55 m
Кут нахилу даху 35°
Площа даху ,5 m²
Мінімальні розміри участку шир. 17,14m × довж. 21,44m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту