Загальна площа: Z500
Житлова площа: 112,1 м²
Гараж: Так
11100.00 грн.

Перший поверх59,2 м²
Проект дома Z25 - план-схема 1
Другий поверх52,9 м²
Проект дома Z25 - план-схема 2Фасади


 

Z25

 Проект Z25 — це будинок сучасного типу, призначений для використання на дуже вузькiй чи нестандартнiй ділянці. У разі потреби можна відмовитися від ганку, що ще зменшить ширину будинку, і він поміститься навіть на ділянці шириною близько 12м2. Строга, запроектована на плані у вигляді прямокутника, форма будинку покрита двосхилим дахом.

 З боку саду конструкцію будівлі різноманітить балкон над критою терасою. У нижньому поверсі існує можливість виконання додаткових бічних вікон у вітальні та кухні. Незважаючи на подовжену форму будинку, його внутрішньому змісту це анітрохи не шкодить, всі приміщення можна обставити цікаво і функціонально. Конструкція будинку надає значну свободу для перепланування, оскільки внутрішні капітальні стіни тут відсутні.

Значна перевага цього проекту — можливість облаштування горища. Цікавим візуальним рішенням даного проекту також є часткова обробка дерев'яного облицювання фасаду штукатуркою або фарбування в колірному поєднанні зі сталевою конструкцією балкона.

 Проект чудово підійде для проживання в забудованих районах, так само як і для відкритої місцевості, наприклад, в оточенні високих дерев. Можливі, також, дзеркальна версія проекту, і кілька інших варіантів, таких як наявність гаража чи сараю.


Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 112,1 м²
Площа забудови 75,3 м²
Кубатура 287,7 m³
Висота 7,45 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 122,35 m²
Мінімальні розміри участку ширина 14,13m × довжина 22,54m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту