Загальна площа: Z500
Житлова площа: 212,6 м²
Гараж: Так
12500.00 грн.

Перший поверх 178,6 / 212,6 м²
Проект будинку Z26 - план-схема 1


Фасади

 

Z26

Проект Z26 виправдає усі очікування людей, які віддають перевагу одноповерховим будинкам. Прості і строгі лінії будинку, вкритого багатосхилим дахом, є відносно дешевими і легкими у здійсненні. Додаткова перевага — гараж з переходом до житлової частини. Широкий, критий вхід в будівлю, підтримуваний колонами, акцентований просвітом у вигляді трикутника, урізноманітнює передній фасад.

Функціональне планування приміщень робить будівлю надзвичайно зручною у використанні — при кухні розташовується невелика комора, у всіх кімнатах передбачені місця для шаф, а також тут можна помістити маленьку пральню і господарське приміщення. З вітальні забезпечений вихід на частково криту терасу. Камін у центрі приміщення, по сусідству з господарською кімнаткою, дозволяє оптимально вирішити питання опалювального обладнання, що згодом буде благотворно впливати на експлуатаційні витрати. Крім цього, немає необхідності створювати окремий вихід для труби, що знижує витрати на будівництво.

Проект Z26 є одноповерховим будинком, але існує можливість збільшення корисної площі будівлі практично на 90м2 за рахунок використання додаткового простору на горищі. Конструкція будинку забезпечує певну свободу в переплануванні. У залежності від потреб мешканців будинку, зовнішній вигляд його можна збагатити за рахунок еркера в їдальні і зміни функції однієї з кімнат на кабінет або бібліотеку. Крім цього, простору ванну можна розділити на два менших приміщення з прямим доступом в одну з кімнат.

Даний проект доступний у версії дзеркального відображення. Існує також можливість усунення бічних вікон (у вітальні), виконання еркера або бічної тераси.


 


Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 178,6 / 212,6 м²
Площа забудови 252,4 м²
Гараж 34,0 м²
Кубатура 600,3 m³
Висота 7,75 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 371,7 m²
Мінімальні розміри участку ширина 26,48m × довжина 24,38m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту