Загальна площа: Z500
Житлова площа: 155,8 м²
Гараж: Так
11100.00 грн.

Перший поверх 80,0 м²
Проект будинку Z27 - план-схема 1
Другий поверх 59,1 / 75,8 м²
Проект будинку Z27 - план-схема 2


Фасади

 


 

Z27

Проект будинку Z27 призначений для ділянок, близьких до квадратної форми. Невеликі габарити будинку дозволяють розташувати його навіть на невеликій ділянці землі. Ретельно підібрані форми: дах, мансардні вікна, балкони й велична напівкругла тераса покращують естетичні якості будинку. Його форма покрита оригінальним дахом, який поєднує в собі традиційну архітектуру з цікавими і функціональними рішеннями.

З центрального холу, в якому передбачено місце для шаф, можна потрапити в усі інші приміщення будинку. Їдальня і вітальня об'єднані між собою, що створює єдність і гармонію внутрішнього інтер'єру. Камін, видимий з їдальні, ідеально підходить для проведення святкових вечерь і тихих сімейних вечорів. Аркади і зовнішня відкрита тераса, доступні з вітальні і їдальні, передбачають можливість встановлення мультимедійного обладнання — прекрасна можливість для любителів домашнього кінотеатру. У просторій кухні розташована зручна і практична комора з вікном. Внутрішнє планування можна організувати як традиційно, так і внести в нього трохи різноманітності, наприклад, за допомогою арок. Вітальня також може бути збільшена за рахунок усунення стіни кабінету. При ванній кімнаті на першому поверсі знаходиться господарське приміщення з центральним опаленням.

На другому поверсі передбачено кілька спалень, в кожній з яких є балкон. Проект також може виступати в кількох варіантах, наприклад без балконів. Крім цього, доступна версія проекту з навісом або гаражем (одно-або двомісним), і з підвалом. Даний проект доступний і в дзеркальному відображенні.
Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 139,0 / 155,8 м²
Площа забудови 102,0 м²
Гараж Ні
Кубатура 388,7 m³
Висота 8,56 m
Кут нахилу даху 40°
Площа даху 189,08 m²
Мінімальні розміри участку ширина 17,08m × довжина 19,98m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту