Житлова площа: 128,1 м²/186,4 м²
Гараж: Так
11100.00 грн.
Перший поверх 
78,8 / 109,3 м²
Проект дома Z36 - план-схема 1
Другий поверх 
49,3 / 77,1 м²

Проект дома Z36 - план-схема 2

Фасади

Z36
Проект будинку Z36 виглядає найбільш оригінальним варіантом. Адже на даху гаража розташовується красива тераса. Вхід в будинок прикрашений мальовничою верандою, дах якої тримається на не менш красивих колонах. Цей будинок зовні відрізняє в першу чергу сучасний і цікавий дизайн, особливо поєднання дерева і металевих панелей.
Перший поверх дуже просторий, з коридору можна потрапити в будь-яку кімнату. Ліворуч розташована ванна кімната. Праворуч - сходи, що ведуть на верхній поверх, а також гардеробна з вбиральнею. Більшу частину поверху займає кухня і кабінет, до речі, на кухні є невелика комора, де ви можете зберігати придбані в магазині продукти. І це ще не все, в кухонну комору можна пройти через гараж і підсобне приміщення.
Гараж призначений в першу чергу для паркування автомобіля, але він настільки просторий, що тут можна зберігати паливо, інструменти і багато іншого.
Ажурні альтанки, розташовані на терасі, служать відразу для декількох цілей. Перше - це, звичайно ж, захист від погодних факторів. Друге - вони надають оригінальний вид всьому будинку, і останнє, і напевно найважливіше - висвітлюють кімнати, що знаходяться на верхньому поверсі сонячним світлом.
По периметру всього першого поверху розташована велика кількість світлих і яскравих вікон, що візуально збільшує простір в будинку.
Цей проект невеликий за своїми габаритами, нескладний в будівництві, економічний при експлуатації, має чотири спальні, тераса і гараж. Він ідеально підійде для постійного проживання навіть великої родини.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 128,1 / 186,4 м²
Площа забудови 135,0 м²
Гараж 30,5 м²
Кубатура 441,4 m³
Висота 6,98 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 163,08 m²
Мінімальні розміри участку ширина 20,98m × довжина 17,18m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту