Житлова площа: 122,1 м²
Гараж: Так
12500.00 грн.
Перший поверх62,1 м²
Проект дома Z47 - план-схема 1
Другий поверх 
60,0 / 60,0 м²

Проект дома Z47 - план-схема 2

Фасади
Z47

Проект Z47 - це сучасний проект будинку. Частина двосхилим даху відмінно поєднується з дерев'яними балками, висунутими назовні. Це виглядає вдалою знахідкою дизайнерів. Спеціальні ажурні решітки захищають терасу з обох сторін.

Будинок побудований за найостаннішими технологіями, які розраховані на його енергосберегаемості. Внутрішній інтер'єр дуже різноманітний, але при цьому максимально практичний. Тут немає абсолютно нічого зайвого, що не могло б принести відчутну користь. Велика, багатофункціональна кухня має вихід на передню терасу. Камін, розташований у вітальні, надає необхідний затишок і тепло всьому будинку. Їдальня виходить ніби за склом, це ті самі скляні решітки, які роблять її візуально просторішою. У вітальню можна вийти через садову ділянку. Санвузол розташований також на першому поверсі.

На другому поверсі знаходяться три великі, зручні і добре освітлені спальні і дві ванні кімнати. У кожній кімнаті виділено місце для шаф. Замість вікон в спальнях розташована ціла скляна стіна з видом на сад і найближчі околиці.

Головна перевага цього творіння сучасності - його компактний розмір, він з легкістю поміститися навіть на самому невеликому ділянці землі. Цей проект призначений в першу чергу для практичних людей, що цінують свою індивідуальність і сучасний дизайн.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 122,1 / 122,1 м²
Площа забудови 77,5 м²
Гараж НІ
Кубатура 365,5 m³
Висота 8,32 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 120,03 m²
Мінімальні розміри участку ширина 16,79m × довжина 17,49m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту