Житлова площа: 150,5 м²
Гараж: Так
12500.00 грн.

Перший поверх  90,2 / 115,7 м²
Проект дома Z56 - план-схема 1
Другий поверх 60,3 / 101,0 м²

Проект дома Z56 - план-схема 2

Фасади

Z56

Проект Z56 - це цікаве бачення досить-таки стереотипного будинку. Спроектований він за принципом прямокутника, але виділяється незвичайним видом даху. Створюється відчуття, що вона тримається за рахунок вкопаних в землю величних стовпів. Ця дизайнерська знахідка надає індивідуальність проекту і виділяє його із загальної маси.

Величезний коридор вміщує в себе гардеробну. Сюди без проблем зможе входити ваш листоноша через чорний вхід, для доставки свіжої пошти. По коридору можна потрапити безпосередньо в гараж, що погодьтеся, дуже зручно. А гараж дійсно просторий! Це не тільки житло вашого автомобіля, але і відмінне складське приміщення, де можна зберігати садові інструменти, запчастини для автомобіля, і навіть дрова для каміна.

Через коридор можна отримати прямий доступ в усі кімнати першого поверху. Вітальня виконана так, що має прямий прохід в туалет і ванну кімнату з душем. Власне вітальня має вихід практично в усі кімнати. Адже вона поєднана з їдальнею, має окремий прохід на кухню і в зону відпочинку. Так що, все життєво необхідні речі можна робити, не відходячи далеко від каміна, який розташований тут же, у вітальні. Також тут є поглиблення в стіні для установки сучасного телевізора і шаф-купе. На кухні є своя власна комора, а в їдальні стіл, настільки великий, що здатний помістити за собою відразу кілька сімей. Кухня відмінно освітлена завдяки величезному вікна.

Другий поверх обладнаний під нічний проведення часу. Там знаходяться три спальні і велика ванна кімната. Ванна кімната суміщена з невеликою технічної кімнаткою для прання та сушіння білизни. Є можливість розмістити тут джакузі, сауну або спортивний зал.

Є версії цього проекту з гаражем і в дзеркальному відображенні.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 150,5 / 216,8 м²
Площа забудови 142,0 м²
Гараж 25,5 м²
Кубатура 508,6 m³
Висота 7,4 m
Кут нахилу даху 32°
Площа даху 227,27 m²
Мінімальні розміри участку ширина 22,89m × довжина 18,39m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту