Житлова площа: 281,0 м²
Гараж: Так
22500.00 грн.

Перший поверх  147,5 / 190,8 м²


Проект дома Z59 - план-схема 1


Другий поверх 133,5 / 155,8 м²
Проект дома Z59 - план-схема 2


Фасади

Z59

Проект Z59. Цей будинок представлений дуже незвичайною поверхнею даху. Будівля спроектована на два повноцінних поверхи, гараж і додаткове складське приміщення. Будинок дуже високий, і від цього виглядає ще більш велично. Перед входом стоїть кам'яна арка, яка розтягнулася до самого даху, завдяки їй же, тримаються і балкони горищного приміщення, що є козирком для вхідних дверей. Такий будинок буде відмінно виглядати як в лісовому, так і в міському пейзажі.

Балкон, який виступає в якості козирка, виглядає дуже сучасно. Коридор першого поверху виконаний зі смаком, він бере свій початок з практичною вбиральні. Взагалі інтер'єр першого поверху Г-подібний. Сходи елегантна і не така висока, як здається візуально. Підніматися по ній одне задоволення. У вітальні є спеціальні місця для установки шаф. Вітальня з'єднана з кабінетом - це ще одне сміливе дизайнерське рішення.

З вітальні можна вийти відразу на закриту від негоди терасу. На кухні є своя комора. Кухонне вікно дуже велике, тому в додаткових джерелах освітлення потреби практично немає. Камін розташований в проміжку між вітальнею і їдальнею. Дуже добре підходить для проведення урочистостей кухня, адже з неї можна швидко винести всі продукти на терасу, а таку можливість напевно оцінить будь-яка господиня. А за рахунок кухонного вікна мамам буде простіше наглядати за своїми дітьми. Телевізор, розташований у вітальні, добре видно і з кухні, і з їдальні. Варто відзначити і місце для величезної дивана у вітальні, а він буде просто необхідний після щільного обіду в їдальні.

Недалеко від кабінету розташувалася велика ванна з невеликою підсобної комнаткой. Через підсобне приміщення можна пройти в гараж або вийти на вулицю. У гаражі передбачено додатковий простір для зберігання дров і палива.

На другому поверсі знаходиться бібліотека, вона помітно темніше інших кімнат. Це зроблено для того, щоб надати ефект старовини, коли книги були більш розкішшю, ніж засобом отримання інформації. Дві мансардні спальні мають вихід на загальний балкон. А ось для великої спальні було вирішено спроектувати одне велике і кілька фронтальних вікон. Гардероб і ванна кімната також мають вихід на балкон.

Душова і санвузол розташовані в підсобному приміщенні першого поверху. У підсобці залишається досить багато місця для зберігання вашого садового інвентарю.

Цей проект має цілу низку переваг: практичне і сучасне розташування кімнат, вихід на терасу відразу з декількох різних кімнат, велика вітальня і багато іншого. Звичайно, для такого будинку, призначеного для постійного проживання, потрібен немаленький ділянку. Але в цьому і полягає вся принадність.

Проект доступний також у версії дзеркального відображення.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 281,0 / 346,6 м²
Площа забудови 232,0 м²
Гараж 43,2 м²
Кубатура 1 080,6 m³
Висота 8,99 m
Кут нахилу даху 40° / 35°
Площа даху 390,09 m²
Мінімальні розміри участку ширина 27,92m × довжина 22,02m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту