Житлова площа: 125,6 м²
Гараж: Так
12100.00 грн.

Перший поверх 125,1 м²

Проект дома Z6 - план-схема 1

Фасади
Z6
Проект Z6 є будівля, розташована в формі літери «Г». Крите ганок є частиною основної покрівлі. Внутрішня тераса з садом обгороджена стінами, що розширює функціональні можливості вітальні на першому поверсі.

Тераса, як і світла простора альтанка, є критою, що дозволяє використовувати її навіть в похмурі, дощові дні. Внутрішній інтер'єр приміщення відрізняється компактністю і функціональністю - тут є безліч місця для шаф і шафок, а також велика комора. Кімната біля входу може бути використана в якості вітальні або кабінету. У загальний простір також включена простора зона відпочинку, що складається з вітальні і кухні, суміщеної з їдальнею. В її центрі знаходиться камін, а в кухні з виходом у внутрішній двір розташована невелика комора.

Базова версія проекту даху виконана з дерев'яних конструкцій, завдяки чому будівництво можна вести швидко і економічно. А при зміні кута даху до 38 ° всередині можна розташувати сходи, що дозволить раціонально використовувати додатковий простір на горищі - близько 30м2.Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 125,1 м²
Площа забудови 153,1 м²
Гараж Ні
Кубатура 331,5 m³
Висота 5,7 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 241,45 m²
Мінімальні розміри участку ширина 22,68m × довжина 23,42m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту