Житлова площа: 44,0 м²
Гараж: Так
11100.00 грн.

Пеший поверх  44,0 м²

Проект дома Z60 - план-схема 1

Фасади

Z60

Проект Z60 - це компактний і повністю функціональний одноповерховий заміський будинок. Його краще назвати навіть котеджем. Унікальність його зовнішнім виглядом надає дерев'яний каркас по верху і штукатурка на середньому і нижньому рівнях. Проста конструкція дозволяє звести такий будинок в короткі терміни, і додає йому легкості. Нехай будинок зовні і не виглядає таким великим, але всередині він дуже просторий.

Особливу увагу було приділено практичною плануванні кімнат. В коридорі є місце для окремого гардеробу, через нього можна потрапити в усі кімнати без винятку. Вітальня з'єднана з просторій їдальні. З одного боку їдальнею разположен вхід у ванну кімнату з душовою, а з іншого - в вітальню.

Вітальня поділена на кілька зон: ігрову і зону для відпочинку. Поїсти можна не тільки в їдальні, але і на кухні. Для цього там розташований широкий стіл. Камін знаходиться у вітальні кімнаті, і здатний опалити весь будинок навіть в холодну зимову пору. З вітальні є можливість вийти на веранду - це рішення було прийнято на користь любителів природи і свіжого повітря.

Цей проект створений для постійного проживання.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 44,0 м²
Площа забудови 56,0 м²
Гараж Ні
Кубатура 116,5 m³
Висота 5,92 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 105,95 m²
Мінімальні розміри участку ширина 13,58m × довжина 15,61m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту