Житлова площа: 147,0 м²
Гараж: Так
12100.00 грн.

Перший поверх  88,5 м²

Проект дома Z63 - план-схема 1

Другий поверх 58,5 / 81,9 м²

Проект дома Z63 - план-схема 2

Фасади

Z63

Проект Z63. Дизайн цього будинку розроблений за простою класичній системі. За основу взято блок, критий двосхилим дахом. Установка такого даху займає зовсім небагато часу, так само як і оздоблення фасаду штукатуркою, але все це разом дає просто приголомшливий зовнішній ефект. Найгарніший балкон, крім свого основного призначення, є і козирком для парадного входу. Завдяки всім цим елементам, будинок виглядає акуратно і сучасно. Такий будинок прикрасить собою будь-який пейзаж, будь то невелике селище або велике місто.

Всі функції житла максимально оптимізовані під середньостатистичну сім'ю. Просторість інтер'єру забезпечується за рахунок швидкого і правильного будівництва. Несуча стіна по центру будинку дає можливість заощадити в просторі для установки елегантною сходи. Практично в кожній кімнаті є додаткові місця для обладнання шаф, комор, телевізорів і поличок. На першому поверсі є і повноцінна комора - вона знаходиться на кухні. Є й підсобне приміщення, там встановлено санвузол і невелика ванна кімната.

Кімнати відмінно сплановані, в них вистачить місця для будь-яких меблів. У вітальні кімнаті, в стіні є спеціальне місце для встановлення більшої телевізора і засобів передачі мультимедіа зображення. У їдальні, яка знаходиться між кухнею та вітальні, знаходиться великий стіл, за яким легко помістяться до 6 осіб. Існують різні варіанти планування кухні: можна зробити на кухню вільний доступ з вітальнею і їдальнею, а можна навпаки, закрити його. Комора, розташована на кухні, має прозору двері, що дуже зручно. Господині повинні це оцінити.

На першому поверсі також залишається місце для ще однієї кімнати, яка може виконувати функцію кабінету.

Мансарда призначена виключно для сну. Там встановлені три спальні і велика ванна кімната. Всі кімнати горища мають фронтонні вікна, шафки і доступ на балкон.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 147,0 / 170,4 м²
Площа забудови 108,3 м²
Гараж ні
Кубатура 416 m³
Висота 7,51 m
Кут нахилу даху 35°
Площа даху 16 456 m²
Мінімальні розміри участку ширина 18,82m × довжина 18,88m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту