Житлова площа: 146,0 м²
Гараж: Так
12500.00 грн.

Перший поверх 94,8 / 139,3 м²

Проект дома Z67 - план-схема 1

Другий поверх  51,2 / 94,8 м²

Проект дома Z67 - план-схема 2

Фасади

Z67

Проект Z67 стане не тільки цікавим, але і як мінімум не стереотипним рішенням заміського будинку. Все тут виконано в ідеальних пропорціях, особливо це стосується керамічної облицювання і дерев'яних деталей на фасадній частині будинку. Такий проект буде прекрасно виглядати як в міській, так і в сільській місцевості.

Коридор дуже широкий, що робить простір вбиральні ще більше, а значить і комфортніше. Практично в кожній кімнаті цього будинку виконані спеціальні роботи по обробці стін, що сприяють встановленню різних меблів і побутової техніки. Це зроблено для збільшення простору будівлі і підвищення комфорту його мешканців.

Гараж теж досить великий. Він розрахований на дві машини, при цьому у вас залишиться достатньо місця для зберігання інструментів, палива і автомобільних аксесуарів. Важливою особливістю гаража є те, що він має кілька входів і виходів. Звідси ви можете, не виходячи на вулицю, пройти в будинок, минувши підсобне приміщення. У гаражі також є спеціальна кімната, яка є невеликою комори.

Більшу частину місця першого поверху займає простора вітальня, а на другий поверх ведуть дизайнерська сходи, яка розташована поруч з гардеробом. На першому поверсі також є ванна кімната, кабінет, кухня, їдальня, туалет і підсобне приміщення.

Другий поверх розрахований для сну і відпочинку, складається він з трьох світлих просторих спалень і ванної кімнати. Також тут виділено місце для окремого гардеробу.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 146,0 / 234,1 м²
Площа забудови 167,0 м²
Гараж 44,5 м²
Кубатура 538,4 m³
Висота 7,2 m
Кут нахилу даху 30° / 34,5°
Площа даху 251,8 m²
Мінімальні розміри участку ширина 24,48m × довжинана 18,98m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту