Житлова площа: 74,5 м²
Гараж: Так
11100.00 грн.

Перший поверх  74,5 м²

Проект дома Z72 - план-схема 1

Фасади

Z72

Проект Z72 - це абсолютно нова пропозиція для наших клієнтів, є сучасний будинок з двосхилим дахом. Цей будинок здатний зачарувати і здивувати будь-якого, за рахунок своєї простої форми і в той же час грамотного комбінування дерев'яної обрешітки зі штукатуркою. Проект напевно буде популярний через свою низьку вартість і простоту будівництва. В цілому, це ідеальний заміський будинок для невеликої родини.

Над входом розташований невеликий козирок. Коридор дуже зручний і в міру широкий, місця цілком достатньо, щоб надати можливість відразу декільком гостям одночасно роздягтися в гардеробі. По праву руку розташована зона відпочинку, в якій знаходяться вітальня з каміном і подвійними дверима, а також з виходом на красиву терасу. Плюс до всього вітальня з'єднана з їдальнею зручним проходом. Кухня в свою чергу сполучена з їдальнею. При цьому на кухні розміщена і комора для зберігання продуктів.

У другій половині будинку розташувалися дві великі спальні і одна ванна кімната. З обох спалень, завдяки вікну, відкривається мальовничий вид на вашу ділянку. У ванній кімнаті крім ванни є душ і агрегат для моментального нагрівання води. Це рішення істотно заощаджує місце, дозволяючи не використовувати традиційні котли.

Завдяки своїм невеликим габаритам, будинок дешевий в будівництві і економічно вигідний при експлуатації. Він підійде для практичних романтиків, що цінують все найкраще. Це ідеальне місце для проведення тут літньої відпустки.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 74,5 м²
Площа забудови 91,2 м²
Гараж Ні
Кубатура 197,4 m³
Висота 5,4 m
Кут нахилу даху 25°
Площа даху 130 m²
Мінімальні розміри участку ширина 17,88m × довжина 15,68m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту