Житлова площа: 190,3 м²
Гараж: Так
13600.00 грн.

Перший поверх  190,3 / 222,8 м²

Проект дома Z77 - план-схема 1
Другий поверх

Проект дома Z77 - план-схема 2


Фасади

Z77
Проект Z77 задуманий як заміський будинок з гаражем, розрахованим на два автомобіля. Будинок виглядає просто, але зі смаком. Дизайнери приділили особливу увагу на парадному вході, який був прикрашений двома ліхтарями на козирку.
Дизайн в цілому слід класичними канонами, але все ж є деякі відступи. Один з них - це можливість перетворення горищного приміщення в додаткові кімнати (здійснивши відповідні зміни в проект). Особливу увагу розробників було залучено до практичності. Будинок максимально економічний, цей ефект був досягнутий за рахунок великої кількості вікон і відсутності необхідності в установці енергозберігаючих пристроїв.
У коридорі відведено місце для досить великої шафи. Їдальня плавно перетікає в світлу вітальню - це зроблено, перш за все, для економії місця. Вітальня поділена на кілька зон. Кухня і їдальня плавно суміщені з вітальні. Крім того, на кухні призначена додаткова кімната, для зберігання продуктів і овочів. При бажанні, їдальню можна відгородити від вітальні «живою стіною» або простий перегородкою. Камін, встановлений у вітальні, створений для того, щоб дозволити втомленим господарям прохолодними вечорами відчути затишок і тепло. Для любителів технічних новинок в стіні вирізаний роз'єм під великий, широкоформатний телевізор. Засклені двері вітальні ведуть прямо на криту терасу. З неї можна милуватися природою і свіжим повітрям щодня, незалежно від сезону.
В гараж можна пройти через двері в підсобному приміщенні. Через цей же прохід дуже зручно розвантажувати товари, привезені на автомобілі. У гаражі створена окрема кімната для зберігання самих різних матеріалів, починаючи від деталей і запчастин і закінчуючи паливом і садовим інвентарем.
У спальні і ванну кімнату можна потрапити за тим же коридором. Варто зауважити, що ванних кімнат відразу дві, а спалень цілих три. Маленька ванна призначена в основному для денного використання, тобто для прийому душу. А у великій ванній можна спокійно розмістити сауну і джакузі.
У цьому проекті всі головні функції виконує перший поверх, але якщо вам потрібна додаткова площа, то до ваших послуг завжди великий і просторий горище. Потрібно лише встановити для нього сходи.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 190,3 / 222,8 м²
Площа забудови 261,0 м²
Гараж 32,5 м²
Кубатура 628,4 m³
Висота 6,98 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 377,2 m²
Мінімальні розміри участку ширина 26,48m × довжина 25,64m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту