Житлова площа: 126,7 м²
Гараж: Так
11100.00 грн.

Перший поверх  70,8 м²

Проект дома Z79 - план-схема 1

Лпугий поверх  56,0 / 68,1 м²

Проект дома Z79 - план-схема 2


Фасади

Z79
Проект Z79 являє собою невеликий будиночок з прекрасною мансардою. Завдяки простоті своїй конструкції, він економічний при будівництві, до того ж істотно заощадить і ваш час. Велику теплопровідність будинок отримує за рахунок свого дерев'яного підстави і впровадження в його розробку сучасних технологій.
Головний вхід обладнаний красивим ганком, яке підтримує над собою дах за рахунок стовпа, виконаного в старовинному стилі. На самому початку довгого коридору знаходиться гардероб. Це місце, де без зусиль зможуть зняти верхній одяг до трьох осіб одночасно. Навпаки гардероба розташувалося просторе технічне приміщення. Пройшовши далі по коридору, можна потрапити в казкову вітальню і простору, світлу їдальню. У вітальні знаходиться прекрасний камін і сходи на другий поверх. Широкий прозорий вихід на засклену терасу знаходиться знову-таки в вітальні. Завдяки цьому, вітальня не відчуває нестачі природного світла, ніж помітно заощадить ваші витрати на електроенергію.
Їдальня розташована з лицьового боку кухні, таким чином вони з'єднуються проходом. Кухня не тільки з'єднана з їдальнею, але і сполучена з вітальнею, для отримання більшого, вільного простору. Крім цих приміщень, на першому поверсі розташувалася ванна кімната, кабінет і підсобне приміщення відразу під сходами.На другому поверсі знаходяться дві однаково великі спальні і ще одна ванна кімната. Вона досить велика і з легкістю може вмістити в себе джакузі і сауну.
Проект ідеально підійде всім тим, кому необхідний невеликий за площею, але в той же час максимально функціональний і практичний будинок.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 126,7 / 138,9 м²
Площа забудови 93,2 м²
Гараж Ні
Кубатура 343,7 m³
Висота 8,14 m
Кут нахилу даху 45°
Площа даху 176,2 m²
Мінімальні розміри участку ширина 20,48m × довжина 15,98m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту