Житлова площа: 98,6 м²
Гараж: Так
11100.00 грн.

Перший поверх 98,6 м²

Проект дома Z8 - план-схема 1

Фасади


Z8

Проект будинку Z8 є одним з найбільш вигідних рішень в будівництві і експлуатації. В саду знаходиться крита альтанка, яка, як і тераса, може використовуватися навіть під час дощу. Проста конструкція даху знижує навантаження на несучі стіни, дозволяючи прискорити темпи будівництва і знизити витрати. Внутрішнє планування будинку може бути різною: розділеної на кімнати або ж об'єднана єдиним простором. Кухня також може бути окремою або суміщеної з вітальнею, від якої відходить коридор, що веде в спальню. Конструкція стелі і даху привносить в дизайн елемент творчості і створює відчуття простору.

Цей проект може бути виконаний в декількох варіантах: наприклад, з мансардним вікном в їдальні. Збоку від будинку або перед ним передбачено місце для гаража або критої автостоянки.

Базова версія конструкції даху розроблена таким чином, що при куті нахилу в 40 ° можна використовувати додатковий простір на горищі. Для цього у вітальні передбачена можливість установки сходів. Даний проект з додатковим горищним простором доступний у версії Z8 40.

Планування обох проектів доступна також в дзеркальному відображенні.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 98,6 м²
Площа забудови 120,1 м²
Гараж Ні
Кубатура 268,9 m³
Висота 6,26 m
Кут нахилу даху 28°
Площа даху 160,82 m²
Мінімальні розміри участку ширина 19,08m × довжина 17,18m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту