Житлова площа: 162,8 м²
Гараж: Так
12500.00 грн.

Перший поверх  162,8 / 208,8 м²

Проект дома Z81 - план-схема 1Фасади

Z81
Проект Z81 - це повноцінний будинок з гаражем, який розташований в передній частині будівлі. Будинок припаде до душі тим, кому важливіше всього простота і великий простір. Будинок оснащений усіма сучасними технологіями, він має привабливий і оригінальний зовнішній вигляд.
Головний вхід веде від арочного ганку в коридор, де розташовується великий хол, а одна зі стін служить гардеробом. Навпаки шафи знаходиться невелика ванна кімната. У лівому крилі розташовується вітальня з каміном, їдальні та кухнею. Кухня досить велика, що дозволить з'єднати бар з вітальнею і коморою в задньому її кінці. З вітальні можна вийти на велику терасу з видом на сад. У правому крилі будинку знаходяться три спальні, ванна, гараж на дві машини, підсобне приміщення і котельня.
Велика перевага будинку полягає в просторому гаражі, де є можливість зберігання спортивного обладнання та садового приладдя, а також тут розташований вихід на відкриту терасу і другий вихід у вестибюль.
Будинок одноповерховий з великим гаражем, сучасної і оригінальної форми. Даний проект ідеально підходить для рухливих і гостинних людей

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 162,8 / 208,8 м²
Площа забудови 248,0 м²
Гараж 46,0 м²
Кубатура 605,5 m³
Висота 5,87 m
Кут нахилу даху 25°
Площа даху 362 m²
Мінімальні розміри участку ширина 26,31m × довжина 27m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту