Житлова площа: 167,5 м²
Гараж: Так
12500.00 грн.

Перший поверх  110,1 м²
Проект дома Z84 - план-схема 1
Другий поверх  57,3 / 123,5 м²
Проект дома Z84 - план-схема 2


Фасади

Z84
Проект Z84 - це будинок з мансардою, створений на основі свого попередника - проекту Z24. Будівля має прямокутну форму і покрито многоскатной дахом, що допомагає створити закінченість у вигляді фасаду і задовольнити всі вимоги майбутніх жителів. Своїм способом і рентабельністю дизайн схожий з попереднім проектом.
Оригінальний фасад, сучасна обробка і функціональний інтер'єр здатний задовольнити потреби своїх господарів. Перший поверх розділений за класичною схемою на «денну» і «нічну» зони. Першу представляють вітальня з каміном, їдальня і кухня, в якій розташована велика комора. Великі вікна кухні виходять на вулицю або прямо в сад. У поєднанні з широкими дверима, вони візуально збільшують простір і полегшують потрапляння всередину природного світла. Тераса прекрасно підійде як для сімейного обіду, так і для вечірки з друзями. З метою скорочення грошових витрат на будівництво, в підсобному приміщенні був розроблений тільки один відсік, який знаходиться поруч з каміном у вітальні. Це також полегшує виконання монтажу опалення каміна.
На другому єтаже розташовуються три великі світлі спальні. Вони просторі і в них затишно і тепло, що робить ваш сон здоровим і міцним. Також тут може бути розташована робоча зона. Існує багато простору для вбудованих шаф. Є тут і загальна гідромасажна ванна з туалетом.
Безсумнівно, великою перевагою такої конструкції є те, що вона може бути реалізована в кілька етапів. Спочатку ви можете організувати зручну квартиру на першому поверсі, а потім додатково облаштувати другий поверх.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 167,5 / 233,7 м²
Площа забудови 134,3 м²
Гараж Ні
Кубатура 514,8 m³
Висота 7,19 m
Кут нахилу даху 30° / 45°
Площа даху 209,18 m²
Мінімальні розміри участку ширина 20,48m × довжина 19,88m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту