Житлова площа: 134,2 м²
Гараж: Так
12500.00 грн.

Перший поверх  134,2 / 186,0 м²

Проект дома Z86 - план-схема 1
Фасади

Z86
Проект Z86 являє собою одноповерховий будинок з вбудованим гаражем на дві машини. Будова виглядає цікаво завдяки теплій обробці фасаду, і додатковим акцентам, таким як класичний навіс критого входу, що спирається на стовпи. Звідси можна потрапити в передпокій, де на додаток до шафи може розташуватися ще пара стільців.
Денну зону представляє об'єднана вітальня з кухнею. Кухня має практичну комору. Їдальня, яка є невід'ємною частиною вітальні, вміщує в себе великий стіл зі стільцями, а в дальній частині вітальні, зоні відпочинку, розташований камін. З вітальні в сад ведуть подвійні двері. Тут розроблена крита тераса, призначена для проведення вільного часу на свіжому повітрі і активного відпочинку.
Центральне розташування димоходу і котельні надзвичайно раціонально. Нічна зона будинку відокремлена від вітальні невеликого передпокою. Довгий коридор забезпечує зв'язок з двома спальнями та ванною кімнатою, в одній зі спалень обладнаний окремий вихід на терасу. Додаткова кімната може бути використана в разі потреби як домашній кабінет або бібліотека.
В кінці великого двомісного гаража знаходиться безліч корисного і необхідного місця. Воно може служити для зберігання палива або садової техніки.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 134,2 / 186,0 м²
Площа забудови 216,2 м²
Гараж 51,8 м²
Кубатура 491 m³
Висота 6,59 m
Кут нахилу даху 35° / 22°
Площа даху 345,3 m²
Мінімальні розміри участку ширина 27,48m × довжина 20,08m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту