Житлова площа: 163,0/185.1 м²
Гараж: Так
12500.00 грн.
Перший поверх92,2 м²
Проект дома Z9 - план-схема 1
Другий поверх  70,8 / 92,9 м²

Проект дома Z9 - план-схема 2

Фасади

Z9

Проект Z9 виконаний в стилі старовинної садиби, яка може розташовуватися навіть на невеликій ділянці. Архітектура будівлі типова для різних типів як сільських, так і міських будинків. Вона виконана в палацовому стилі, що характеризується колонами біля центрального входу, декоративними деталями фасаду, молдінгами, віконними рамами. Планування будинку з двосхилим дахом симетрична, проста і компактна.


На першому поверсі розташована простора вітальня з мальовничим видом на сад. З їдальні є вихід на криту терасу, де можна влаштувати пікнік з друзями. Крім цього, на першому поверсі розташована ізольована спальня з ванною кімнатою. У вітальні передбачено місце для каміна і телевізора. Кухня може відділятися від їдальні розсувними дверима або барною стійкою. Вона також може стати більш функціональною за рахунок виділення додаткового простору в холі і розміщення комори.

На другому поверсі розмістилися три спальні і ванна кімната. Тут передбачена можливість розташування великих мансардних вікон. Частина господарських приміщень доступна з холу. Таке розташування дозволяє більш раціонально використовувати приміщення ванної - наприклад, в якості підсобного приміщення.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 163,0 / 185,1 м²
Площа забудови 114,9 м²
Гараж Ні
Кубатура 451,11 m³
Висота 7,8 m
Кут нахилу даху 40°
Площа даху 194,76 m²
Мінімальні розміри участку ширина 20,49m × довжина 18,63m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту