Житлова площа: 160,7 м²
Гараж: Так
12100.00 грн.

Перший поверх  94,9 м²

Проект дома Z95 - план-схема 1
Другий поверх  65,8 / 93,2 м²
Проект дома Z95 - план-схема 2

Фасади

Z95
Проект Z95 є домом з мансардою та двосхилим дахом, виконаної в сучасному стилі. Вікна оброблені деревом, що додає будинку тепло і красу.
Критий вхід на першому поверсі підтримується колонами, які знаходяться прямо в передпокої. Зал розділений на різні зони: це їдальня, вітальня з каміном, що прикрасить ваші зимові вечори і створить затишок в домі, з неї також є вихід в сад. У кухні, також дуже просторій, знаходиться невелика комора. У протилежному зоні будинку розташована велика кімната, підсобне приміщення і простора ванна кімната з місцем для кутовою ванною. З холу виходить сходи, що ведуть на другий поверх.
На другому поверсі розташовуються три просторі спальні з великими вікнами. У кожній кімнаті є місце для просторого шафи. Одна зі спалень має свій власний вихід на балкон. У просторій ванній кімнаті можна розмістити всю необхідну сантехніку і приналежності.
Інтер'єр будинку дуже практичний і функціональний. На першому поверсі розташувалися гардероб, вітальня, поєднана з їдальнею, кухня, комора та кабінет. Для кабінету передбачений окремий вхід, створений він для того, щоб прийшли гості не відволікали членів вашої родини і наоборот.ая.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 160,7 / 188,1 м²
Площа забудови 117,5 м²
Гараж Ні
Кубатура 450,8 m³
Висота 8,03 m
Кут нахилу даху 40°
Площа даху 192 m²
Мінімальні розміри участку ширина 20,18m × довжина 17,78m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту