Житлова площа: 164,0 м² /129,1 м²
Гараж: Так
15500.00 грн.

Перший поверх  129,1 / 164,0 м²

Проект дома Zx104 - план-схема 1
Фасади


Zx104
Zx104 - це проект сучасного будинку площею 160 м2, з трьома зручними спальнями, гаражем на два автомобіля та кухнею з боку саду.
Мінімалістична архітектура цього будинку відрізняється оригінальним дизайном, незвичайної штукатуркою з переважанням виразного кольору, використанням ритмічного зонування приміщень. З вітальні критий вихід на терасу оформлений аркадою у вигляді рами, так само як і вхід в будинок. Басейн є додатковий елемент подовжує терасу, він забезпечує відмінний відпочинку в спекотні дні, хоча не є обов'язковим.
В цьому будинку використовуються тільки великі вікна до самої підлоги, які впускають більше денного світла як в вітальню, так і в спальні, і ванну кімнату. У кожній кімнаті було відведено досить багато місця для великих і просторих шаф. З метою зниження витрат на будівництво була створена одна загальна ванна кімната для трьох спалень, а поруч з передпокоєм і вітальнею знаходиться додатковий санвузол.
З кухні з довгою стільницею можна потрапити в комору, яка також з'єднана з господарським приміщення за гаражем, що полегшує розвантаження і зберігання покупок. Вікно в кухні було розроблено так, щоб забезпечити якомога краще висвітлення стільниці, в той же час надаючи можливість підвіски шаф на зручній висоті. У великому господарському приміщенні за гаражем також можна встановити двері в сад замість вікна.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 129,1 / 164,0 м²
Площа забудови 197,7 м²
Кубатура 434,2 m³
Висота 4,55 m
Кут нахилу даху 2,5°
Площа даху 165,8 m²
Мінімальні розміри участку шир. 23,74m × довж. 21,44m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту