Житлова площа: 272,5 м²/272,5 м²
Гараж: Так
19500.00 грн.

Перший поверх  163,4 м²
Проект дома Zx108 2M - план-схема 1
Другий поверх  109,1 м²
Проект дома Zx108 2M - план-схема 2


Zx108 2М
Zx108 2М є простою, але нетрадиційний будівлю для людей, які потребують, які, як функціональність і сучасність. Гараж на дві машини, які можуть використовувати дві сім'ї і великі тераси, є його найбільшим активом.
Перша квартира розташована на першому поверсі. Великий, відкритий простір з вітальні, їдальні і кухнею дають багато свободи, і в центрі міста, камін збагачує щоденну зону з почуттям фамільярності. На лівій стороні корпусу розміщені господарів спальня з окремою вбиральні і невеликий ванною кімнатою.
Квартира на другому поверсі була чітко розділена на дві окремі зони. У вітальні - відкрита, з можливістю відділення кухню від вітальні, займає ліву сторону квартири. З кухні є вихід на терасу, де літній сезон, ми їмо їжу. Він оточує будинок з трьох сторін, що є ще одним плюсом, через яку ми можемо «слідувати за сонцем", коли це прийде сподівання, що мають гарну засмагу ... Ніч зона ванна кімната і три просторі спальні, кожна з яких має вихід на терасу. Спальні можуть бути використані в якості кімнати для дітей до того часу, коли вони старше і будуть створювати свої власні сім'ї. Тоді один з дітей зможе жити зі своєю сім'єю у верхній частині, в той час як допомога батькам, які живуть на дні. Якщо життя розгортається таким чином, що жоден з дітей не зупинятися не будемо на підлозі, він може бути до оренди і стягувати плату в якості доповнення до пенсії.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 272,5 м²
Площа забудови скоро
Кубатура 782,39 m³
Висота 8,35 m
Кут нахилу даху
Площа даху 150,5 m²
Мінімальні розміри участку шир. 23,56m × довж. 26,56m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту