Житлова площа: 186,0 м²/147,6 м²
Гараж: Так
15500.00 грн.

Перший поверх 70,4 / 108,8 м²
Проект будинку Zx121 - план-схема 1
Другий поверх 77,2 м²
Проект будинку Zx121 - план-схема 2


Фасади

 

Zx121

Zx121 — проект сучасного двоповерхового будинку з гаражем на 1 машину і великим балконом. Будинок пропонує своїм господарям зручний і функціональний простір за рахунок відповідної форми будівлі. Складається з двох основних геометричних об'єктів, перпендикулярно накладених один на одний. Це дає цікавий візуальний ефект і забезпечує навіс над терасою і над входом в будинок.

З гаража, ми можемо потрапити в комору, звідти, у свою чергу на кухню. Це дуже практичне рішення, у випадках, коли ми повертаємося додому з великими продуктовими покупками, тоді прямо з гаража ми залишаємо наш провіант у коморі. Звідти залишається лише один крок до нашого кухонного царства. Завдяки цьому, під час приготування вечері для гурманів у нас є все, що нам потрібно "під рукою", зберігаючи в той же час навколо чистоту і порядок.

Прямо з гаража можна реалізувати вхід у вбиральню передпокою — не треба буде виходити з дому в холодні дні, щоб дістатися безпосередньо до автомобіля.

Безперечною перевагою є також окремий вхід з гаража в господарське приміщення, пов'язаного із заднім виходом в сад, в якому ми можемо зберігати садовий інвентар, робочий одяг.

На першому поверсі, центральне місце в просторій вітальні займає камін. Ми можемо її збільшити відмовившись від стінки, яка відділяє її від кухні.

На першому поверсі спланована, також, додаткова кімната з ванною кімнатою.

На другому поверсі знаходяться три спальні, одна з ванною кімнатою та гардеробною, друга з нішею, яку можна використовувати під гардеробну або "куточок майстра", і третя, яка може мати вихід на дах гаража, як на терасу. 

Простора ванна кімната для всієї родини є додатковою перевагою. Тут можна зберігати речі, які не призначені для сторонніх очей.

Сучасні будинки, подібні до цього, зі зручнию зв'язком приміщень між собою, функціональні, де можна використовувати кожен квадратний метр розумно, допоможуть вам виграти титул "ідеальної господині будинку" і "доброго господаря" ;).

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 147,6 / 186,0 м²
Площа забудови 172,7 м²
Кубатура 497 m³
Висота 7,4 m
Кут нахилу даху 3° / 5°
Площа даху 136 m²
Мінімальні розміри участку шир. 20m × довжина 21m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту