Житлова площа: 296,6 м² /212,7 м²
Гараж: Так
16500.00 грн.

Перший поверх  102,6 / 154,4 м²

Проект дома Zx16 - план-схема 1

Другий поверх  110,2 / 142,1 м²
Проект дома Zx16 - план-схема 2


Фасади

Zx16
Проект Zx16 - це двоповерховий будинок з гаражем на два автомобіля. Будинок з кожного боку виглядає дуже привабливо, завдяки критим поверхням на різних рівнях. Вхід до будинку розташований на передній частині фасаду. Коридор веде в хол, який з'єднує кімнати на першому поверсі. Розташована тут же сходи ведуть на другий поверх. Вітальня розташована в правому крилі будинку. Вона має два входи - один з холу, а інший з їдальні. У вітальні знаходиться затишний великий камін і подвійні двері, що виходять назовні. Еркер, в якому можна розташувати великий стіл зі стільцями, і широкі вікна на обох стінах забезпечують не тільки відмінні смакові відчуття, але і естетичну насолоду для мешканців будинку. Кухня з вікном в задній частині будівлі доповнена практичною комори. Іншу частину будинку складають гостьова кімната, санвузол і підсобне приміщення, звідки ви можете пройти в гараж.
На другому поверсі розташована зона відпочинку: три спальні, ванна кімната і кабінет з балконом, з якого відкривається мальовничий вид на сад, забезпечуючи спокій і приємну атмосферу для роботи. Найбільша спальня обладнана шафою.
Проект Zx16 цікавий багатим розмаїттям простору, доповненим коморою, підсобним приміщенням, вбиральнею і кімнатою відпочинку, яка підвищує ваш комфорт. Розподіл кімнат на першому поверсі дуже зручно, і гарантує, що шум між поверхами не турбуватиме людей. Великі площі вікон забезпечують гарний настрій і благополуччя вашій родині.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 212,7 / 296,6 м²
Площа забудови 185,3 м²
Кубатура 736,87 m³
Висота 9,62 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 291,57 m²
Мінімальні розміри участку шир. 27,88m × довж. 18,48m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту